Spychacz Caterpillar D8L Dozer with Ripper Very Good Condition

PDF
Caterpillar D8L Dozer with Ripper Very Good Condition
67 800 €
Kontakt z dealerem
Oddzwoń
Spychacz Caterpillar D8L Dozer with Ripper Very Good Condition - Machineryline
Spychacz Caterpillar D8L Dozer with Ripper Very Good Condition | Obrazek 1 - Machineryline
Spychacz Caterpillar D8L Dozer with Ripper Very Good Condition | Obrazek 2 - Machineryline
Spychacz Caterpillar D8L Dozer with Ripper Very Good Condition | Obrazek 3 - Machineryline
Spychacz Caterpillar D8L Dozer with Ripper Very Good Condition | Obrazek 4 - Machineryline
Spychacz Caterpillar D8L Dozer with Ripper Very Good Condition | Obrazek 5 - Machineryline
Spychacz Caterpillar D8L Dozer with Ripper Very Good Condition | Obrazek 6 - Machineryline
Spychacz Caterpillar D8L Dozer with Ripper Very Good Condition | Obrazek 7 - Machineryline
Spychacz Caterpillar D8L Dozer with Ripper Very Good Condition | Obrazek 8 - Machineryline
Spychacz Caterpillar D8L Dozer with Ripper Very Good Condition | Obrazek 9 - Machineryline
Spychacz Caterpillar D8L Dozer with Ripper Very Good Condition | Obrazek 10 - Machineryline
Spychacz Caterpillar D8L Dozer with Ripper Very Good Condition | Obrazek 11 - Machineryline
Spychacz Caterpillar D8L Dozer with Ripper Very Good Condition | Obrazek 12 - Machineryline
Spychacz Caterpillar D8L Dozer with Ripper Very Good Condition | Obrazek 13 - Machineryline
Spychacz Caterpillar D8L Dozer with Ripper Very Good Condition | Obrazek 14 - Machineryline
Spychacz Caterpillar D8L Dozer with Ripper Very Good Condition | Obrazek 15 - Machineryline
Spychacz Caterpillar D8L Dozer with Ripper Very Good Condition | Obrazek 16 - Machineryline
Spychacz Caterpillar D8L Dozer with Ripper Very Good Condition | Obrazek 17 - Machineryline
Spychacz Caterpillar D8L Dozer with Ripper Very Good Condition | Obrazek 18 - Machineryline
Spychacz Caterpillar D8L Dozer with Ripper Very Good Condition | Obrazek 19 - Machineryline
Spychacz Caterpillar D8L Dozer with Ripper Very Good Condition | Obrazek 20 - Machineryline
Spychacz Caterpillar D8L Dozer with Ripper Very Good Condition | Obrazek 21 - Machineryline
Spychacz Caterpillar D8L Dozer with Ripper Very Good Condition | Obrazek 22 - Machineryline
Spychacz Caterpillar D8L Dozer with Ripper Very Good Condition | Obrazek 23 - Machineryline
Spychacz Caterpillar D8L Dozer with Ripper Very Good Condition | Obrazek 24 - Machineryline
Interesuje Cię ogłoszenie?
1/24
PDF
67 800 €
≈ 287 100 zł
Powiadom mnie, gdy cena się zmieni
Kontakt z dealerem
Marka: Caterpillar
Typ: spychacz
Rocznik: 1985
Pierwsza rejestracja: 1985
Lokalizacja: Holandia 's-Hertogenbosch6537 km to "United States/Columbus"
Numer w ofercie dealera: 2555
Data zamieszczenia: ponad 1 miesiąc
Silnik
Paliwo: diesel
Stan
Stan: używane
Dodatkowe usługi

Dodatkowy opis — Spychacz Caterpillar D8L Dozer with Ripper Very Good Condition

Polski
Napęd: Gąsienica
Stan ogólny: dobrze
Stan techniczny: dobrze
Stan wizualny: dobrze
VAT/marża: Brak możliwości odliczenia podatku VAT (procedura marży)
Ważne
Oferta ma charakter informacyjny. Oferta handlowa dostępna wyłącznie po bezpośrednim skontaktowaniu się z ogłoszeniodawcą.
Jak bezpiecznie dokonać zakupu
Porady dotyczące bezpieczeństwa
Sprawdź dealera

Jeśli zdecydowałeś się na zakup pojazdu w niskiej cenie, upewnij się że konwersujesz z prawdziwym dealerem. Dowiedz się czegoś więcej o właścicielu pojazdu. Jeden ze sposobów oszustwa – podać się za realnie istniejącą firmę. Gdy podejrzewasz oszustwo, zgłaszaj je w formularzu kontaktowym dla przeprowadzenia dodatkowej kontroli.

Sprawdź cenę

Zanim dokonasz zakupu, uważnie zapoznaj się z kilkoma ofertami sprzedaży, aby poznać średnią wartość wybranego modelu. Jeśli cena wybranej przez Ciebie oferty jest znacznie niższa od analogicznych ogłoszeń, warto się zastanowić. Znacząca różnica w cenie może świadczyć o ukrytych defektach lub o próbie oszustwa przez sprzedającego.

Nie kupuj pojazdu, którego cena znacznie różni się od średniej ceny za analogiczny sprzęt.

Nie zgadzaj się na płacenie zadatku za towar. W razie wątpliwości nie bój się pytać o szczegóły dotyczące ogłoszenia, poprosić o dodatkowe zdjęcia i dokumenty pojazdu. Sprawdzaj ich poprawność i zadawaj dodatkowe pytania.

Wątpliwy zadatek

Najbardziej rozpowszechniony typ oszustwa. Nieuczciwi sprzedawcy mogą prosić o wpłatę zadatku dla "rezerwacji" twojego prawa na zakup pojazdu. W ten sposób oszuści gromadzą duże kwoty i znikają, przestają odbierać telefon.

Taki typ oszustwa może składać się z:
  • Transfer zadatku na kartę
  • Nie wpłacaj zadatku bez dokumentów, które miały by potwierdzić przekazanie środków, jeśli podczas współpracy sprzedający wzbudza podejrzenia.
  • Transfer na konto "zaufanej osoby"
  • Podobna prośba powinna wzbudzić podejrzenia, prawdopodobnie konwersujesz z oszustem.
  • Transfer na konto firmy o podobnej nazwie
  • Bądź czujny, oszuści mogą maskować się pod znane firmy, wprowadzając nieznaczne zmiany do nazwy. Nie przesyłaj środków jeśli nazwa firmy wzbudza podejrzenia.
  • Podstawienie własnych danych do przelewu w fakturze realnej firmy
  • Zanim zrealizujesz płatność, upewnij się o prawdziwości podanych danych do przelewu i czy na pewno należą do tej firmy.
Znalazłeś oszusta?
Powiadom nas
Porady dotyczące bezpieczeństwa
PDF
Podobne ogłoszenia
8 900 € ≈ 37 680 zł
Spychacz
1985
Paliwo diesel
Holandia, Son en Breugel
Europe Trucks b.v.
od 9 lat na Machineryline
Kontakt z dealerem
Cena na żądanie
Spychacz
1985
3 186 m/g
Paliwo diesel
Holandia, Bosschenhoofd
J.A.J.Jansen Machinehandel
od 13 lat na Machineryline
Kontakt z dealerem
Cena na żądanie
Spychacz
1983
Holandia, Vierpolders
Lodi Trading Company B.V.
od 4 lat na Machineryline
Kontakt z dealerem
Handlujesz sprzętem?
Możesz robić to z nami!
29 800 € ≈ 126 200 zł
Spychacz
1980
Paliwo diesel
Holandia, 's-Hertogenbosch
KALIL EXPORT
od 12 lat na Machineryline
Kontakt z dealerem
19 800 € ≈ 83 830 zł
Spychacz
1987
16 465 m/g
Paliwo diesel
Holandia, Ede
JB Trading bv
od 12 lat na Machineryline
Kontakt z dealerem
69 000 € ≈ 292 100 zł
Spychacz
2007
9 714 m/g
Moc 108 kW (147 KM)
Holandia, Velddriel
BIG Machinery b.v.
od 20 lat na Machineryline
Kontakt z dealerem
69 900 € ≈ 295 900 zł
Spychacz
2006
17 547 m/g
Moc 263 kW (358 KM)
Holandia, Venlo
SMITMA B.V.
1 roku na Machineryline
Kontakt z dealerem
62 500 € ≈ 264 600 zł
Spychacz
2007
11 561 m/g
Moc 93 kW (126 KM)
Holandia, Veldhoven
BOSS MACHINERY B.V.
od 14 lat na Machineryline
Kontakt z dealerem
62 500 € ≈ 264 600 zł
Spychacz
2012
11 360 m/g
Moc 93 kW (126.53 KM)
Holandia, Holten
Jansen Holten
od 4 lat na Machineryline
Kontakt z dealerem
73 500 € ≈ 311 200 zł
Spychacz
2011
12 278 m/g
Moc 149 kW (203 KM)
Holandia, Velddriel
BIG Machinery b.v.
od 20 lat na Machineryline
Kontakt z dealerem
71 900 € ≈ 304 400 zł
Spychacz
2010
11 248 m/g
Moc 111 kW (151 KM) Paliwo diesel
Holandia, Bakel
Dutch Dozer B.V.
1 roku na Machineryline
Kontakt z dealerem
67 500 € ≈ 285 800 zł
Spychacz
2011
15 747 m/g
Moc 149 kW (203 KM)
Holandia, Velddriel
BIG Machinery b.v.
od 20 lat na Machineryline
Kontakt z dealerem
59 900 € ≈ 253 600 zł
Spychacz
2013
10 898 m/g
Moc 129 kW (175 KM)
Holandia, Venlo
SMITMA B.V.
od 17 lat na Machineryline
Kontakt z dealerem
Cena na żądanie
Spychacz
1989
Holandia, Vierpolders
Lodi Trading Company B.V.
od 4 lat na Machineryline
Kontakt z dealerem
74 850 € ≈ 316 900 zł
Spychacz
2009
9 103 m/g
Paliwo diesel
Holandia, Veghel
Kontakt z dealerem
79 750 € ≈ 337 600 zł
Spychacz
2016
15 405 m/g
Moc 190 kW (259 KM) Paliwo diesel
Holandia, Veghel
Kontakt z dealerem
Cena na żądanie
Spychacz
1989
17 463 m/g
Moc 158 kW (215 KM)
Holandia, Vierpolders
Lodi Trading Company B.V.
od 4 lat na Machineryline
Kontakt z dealerem
52 900 € ≈ 224 000 zł
Spychacz
1990
17 818 m/g
Moc 223 kW (303 KM) Paliwo diesel
Holandia, Veghel
Kontakt z dealerem
55 000 € ≈ 232 900 zł
Spychacz
1998
8 300 m/g
Holandia, Sittard
Yellowdozer
od 5 lat na Machineryline
Kontakt z dealerem
89 000 € ≈ 376 800 zł
Spychacz
2008
8 735 m/g
Paliwo diesel
Holandia, Veghel
Hendriks Machinery B.V.
od 9 lat na Machineryline
Kontakt z dealerem