Wynajmę kompresor stacjonarny Atlas Copco GA55FF

Atlas Copco GA55FF
cena na żądanie
Kontakt z dealerem
Oddzwoń
Kompresor stacjonarny Atlas Copco GA55FF - Machineryline
Kompresor stacjonarny Atlas Copco GA55FF | Obrazek 1 - Machineryline
Kompresor stacjonarny Atlas Copco GA55FF | Obrazek 2 - Machineryline
Kompresor stacjonarny Atlas Copco GA55FF | Obrazek 3 - Machineryline
Kompresor stacjonarny Atlas Copco GA55FF | Obrazek 4 - Machineryline
Kompresor stacjonarny Atlas Copco GA55FF | Obrazek 5 - Machineryline
Kompresor stacjonarny Atlas Copco GA55FF | Obrazek 6 - Machineryline
Kompresor stacjonarny Atlas Copco GA55FF | Obrazek 7 - Machineryline
Kompresor stacjonarny Atlas Copco GA55FF | Obrazek 8 - Machineryline
Kompresor stacjonarny Atlas Copco GA55FF | Obrazek 9 - Machineryline
Kompresor stacjonarny Atlas Copco GA55FF | Obrazek 10 - Machineryline
Kompresor stacjonarny Atlas Copco GA55FF | Obrazek 11 - Machineryline
Kompresor stacjonarny Atlas Copco GA55FF | Obrazek 12 - Machineryline
Kompresor stacjonarny Atlas Copco GA55FF | Obrazek 13 - Machineryline
Interesuje Cię ogłoszenie?
Poprosić o dodatkowe zdjęcia
1/13
Powiadom mnie, gdy cena się zmieni
Marka: Atlas Copco
Rocznik: 2013
Przepracowane: 29 558 m/g
Lokalizacja: Austria Hohenems7047 km to "United States/Columbus"
Numer w ofercie dealera: 010934
Możliwa sprzedaż
Data zamieszczenia: ponad 1 miesiąc
Opis
Typ sprężarki: śruba
Wydajność: 8,94 m3/g
Ciśnienie: 9,75 bar
Silnik
Moc: 74.83 KM (55 kW)
Stan
Stan: używane

Dodatkowy opis — Kompresor stacjonarny Atlas Copco GA55FF

Schraubenkompressor Atlas Copco GA55FF
Trockner integriert
55 kW
9,75 bar
8,94 m3/min
Baujahr: 2013
Betriebsstunden: 29.558
Poproś o dodatkowe informacje
Ważne
Opis został przygotowany przez sprzedającego. Prosimy o zweryfikowanie wszystkich informacji bezpośrednio u sprzedającego.
Jak bezpiecznie dokonać zakupu
Porady dotyczące bezpieczeństwa
Sprawdź dealera

Jeśli zdecydowałeś się na zakup pojazdu w niskiej cenie, upewnij się że konwersujesz z prawdziwym dealerem. Dowiedz się czegoś więcej o właścicielu pojazdu. Jeden ze sposobów oszustwa – podać się za realnie istniejącą firmę. Gdy podejrzewasz oszustwo, zgłaszaj je w formularzu kontaktowym dla przeprowadzenia dodatkowej kontroli.

Sprawdź cenę

Zanim dokonasz zakupu, uważnie zapoznaj się z kilkoma ofertami sprzedaży, aby poznać średnią wartość wybranego modelu. Jeśli cena wybranej przez Ciebie oferty jest znacznie niższa od analogicznych ogłoszeń, warto się zastanowić. Znacząca różnica w cenie może świadczyć o ukrytych defektach lub o próbie oszustwa przez sprzedającego.

Nie kupuj pojazdu, którego cena znacznie różni się od średniej ceny za analogiczny sprzęt.

Nie zgadzaj się na płacenie zadatku za towar. W razie wątpliwości nie bój się pytać o szczegóły dotyczące ogłoszenia, poprosić o dodatkowe zdjęcia i dokumenty pojazdu. Sprawdzaj ich poprawność i zadawaj dodatkowe pytania.

Wątpliwy zadatek

Najbardziej rozpowszechniony typ oszustwa. Nieuczciwi sprzedawcy mogą prosić o wpłatę zadatku dla "rezerwacji" twojego prawa na zakup pojazdu. W ten sposób oszuści gromadzą duże kwoty i znikają, przestają odbierać telefon.

Taki typ oszustwa może składać się z:
  • Transfer zadatku na kartę
  • Nie wpłacaj zadatku bez dokumentów, które miały by potwierdzić przekazanie środków, jeśli podczas współpracy sprzedający wzbudza podejrzenia.
  • Transfer na konto "zaufanej osoby"
  • Podobna prośba powinna wzbudzić podejrzenia, prawdopodobnie konwersujesz z oszustem.
  • Transfer na konto firmy o podobnej nazwie
  • Bądź czujny, oszuści mogą maskować się pod znane firmy, wprowadzając nieznaczne zmiany do nazwy. Nie przesyłaj środków jeśli nazwa firmy wzbudza podejrzenia.
  • Podstawienie własnych danych do przelewu w fakturze realnej firmy
  • Zanim zrealizujesz płatność, upewnij się o prawdziwości podanych danych do przelewu i czy na pewno należą do tej firmy.
Znalazłeś oszusta?
Powiadom nas
Porady dotyczące bezpieczeństwa
Podobne ogłoszenia
Kompresor stacjonarny
2013
20 453 m/g
Moc 14.97 KM (11 kW) Typ sprężarki śruba Ciśnienie 13 bar
Austria, Hohenems
DUP Compressors Trading GmbH
Kontakt z dealerem
Kompresor stacjonarny
2012
36 734 m/g
Moc 74.83 KM (55 kW) Typ sprężarki śruba Ciśnienie 9,8 bar
Austria, Hohenems
DUP Compressors Trading GmbH
Kontakt z dealerem
Kompresor stacjonarny
2014
43 965 m/g
Moc 40.82 KM (30 kW) Typ sprężarki śruba Ciśnienie 13 bar
Austria, Hohenems
DUP Compressors Trading GmbH
Kontakt z dealerem
Zamów subskrypcję nowych ogłoszeń z tego działu
kompresory stacjonarne wynajem Atlas Copco rocznik: od 2010 do 2016
Klikając tutaj, zgadzasz się z naszą polityką prywatności i regulaminem.
Kompresor stacjonarny
2014
44 918 m/g
Moc 374 KM (275 kW) Typ sprężarki śruba Ciśnienie 7,5 bar
Austria, Hohenems
DUP Compressors Trading GmbH
Kontakt z dealerem
Kompresor stacjonarny
2012
11 118 m/g
Moc 122.45 KM (90 kW) Ciśnienie 7,5 bar
Austria, Hohenems
DUP Compressors Trading GmbH
Kontakt z dealerem
Kompresor stacjonarny
2012
19 158 m/g
Moc 122.45 KM (90 kW) Typ sprężarki śruba Ciśnienie 7,5 bar Częstotliwość 50 Hz Napięcie 400
Austria, Hohenems
DUP Compressors Trading GmbH
Kontakt z dealerem
Kompresor stacjonarny
2013
68 578 m/g
Moc 40.82 KM (30 kW) Typ sprężarki śruba Ciśnienie 12,8 bar
Austria, Hohenems
DUP Compressors Trading GmbH
Kontakt z dealerem
Kompresor stacjonarny
2015
30 636 m/g
Moc 180 KM (132 kW) Typ sprężarki śruba Ciśnienie 8,3 bar
Austria, Hohenems
DUP Compressors Trading GmbH
Kontakt z dealerem
Kompresor stacjonarny
2013
58 270 m/g
Moc 122.45 KM (90 kW) Typ sprężarki śruba Ciśnienie 9 bar
Austria, Hohenems
DUP Compressors Trading GmbH
Kontakt z dealerem
Kompresor stacjonarny
2011
32 540 m/g
Moc 197 KM (145 kW) Typ sprężarki śruba Ciśnienie 8,6 bar Częstotliwość 50 Hz Napięcie 400
Austria, Hohenems
DUP Compressors Trading GmbH
Kontakt z dealerem
Kompresor stacjonarny
2012
84 199 m/g
Moc 74.83 KM (55 kW) Typ sprężarki śruba Ciśnienie 13 bar
Austria, Hohenems
DUP Compressors Trading GmbH
Kontakt z dealerem
Kompresor stacjonarny
2012
106 362 m/g
Moc 150 KM (110 kW) Typ sprężarki śruba Ciśnienie 8,5 bar
Austria, Hohenems
DUP Compressors Trading GmbH
Kontakt z dealerem
Kompresor stacjonarny
2012
72 651 m/g
Moc 50.34 KM (37 kW) Typ sprężarki śruba Ciśnienie 12,8 bar
Austria, Hohenems
DUP Compressors Trading GmbH
Kontakt z dealerem
Kompresor stacjonarny
2017
28 625 m/g
Moc 122.45 KM (90 kW) Typ sprężarki śruba Ciśnienie 8,5 bar
Austria, Hohenems
DUP Compressors Trading GmbH
Kontakt z dealerem
Kompresor stacjonarny
2011
53 132 m/g
Moc 180 KM (132 kW) Typ sprężarki śruba Ciśnienie 8,5 bar
Austria, Hohenems
DUP Compressors Trading GmbH
Kontakt z dealerem
Kompresor stacjonarny
2017
37 697 m/g
Moc 180 KM (132 kW) Typ sprężarki śruba Ciśnienie 7,5 bar
Austria, Hohenems
DUP Compressors Trading GmbH
Kontakt z dealerem
Kompresor stacjonarny
2015
63 390 m/g
Moc 122.45 KM (90 kW) Paliwo elektr. Typ sprężarki śruba Ciśnienie 7,5 bar Częstotliwość 50 Hz Napięcie 400
Austria, Hohenems
DUP Compressors Trading GmbH
Kontakt z dealerem
Kompresor stacjonarny
2016
54 737 m/g
Moc 340 KM (250 kW) Typ sprężarki śruba Ciśnienie 8,5 bar
Austria, Hohenems
DUP Compressors Trading GmbH
Kontakt z dealerem
Kompresor stacjonarny
2013
18 254 m/g
Moc 50.34 KM (37 kW) Typ sprężarki śruba Ciśnienie 7,5 bar
Austria, Hohenems
DUP Compressors Trading GmbH
Kontakt z dealerem
Kompresor stacjonarny
2018
43 309 m/g
Moc 102.04 KM (75 kW) Typ sprężarki śruba Ciśnienie 12,75 bar
Austria, Hohenems
DUP Compressors Trading GmbH
Kontakt z dealerem