Ładowarka teleskopowa Manitou MLT 735-120 LSU

Manitou MLT 735-120 LSU
28 500 €
Kontakt z dealerem
Oddzwoń
Ładowarka teleskopowa Manitou MLT 735-120 LSU - Machineryline
Ładowarka teleskopowa Manitou MLT 735-120 LSU | Obrazek 1 - Machineryline
Ładowarka teleskopowa Manitou MLT 735-120 LSU | Obrazek 2 - Machineryline
Ładowarka teleskopowa Manitou MLT 735-120 LSU | Obrazek 3 - Machineryline
Ładowarka teleskopowa Manitou MLT 735-120 LSU | Obrazek 4 - Machineryline
Ładowarka teleskopowa Manitou MLT 735-120 LSU | Obrazek 5 - Machineryline
Ładowarka teleskopowa Manitou MLT 735-120 LSU | Obrazek 6 - Machineryline
Ładowarka teleskopowa Manitou MLT 735-120 LSU | Obrazek 7 - Machineryline
Ładowarka teleskopowa Manitou MLT 735-120 LSU | Obrazek 8 - Machineryline
Ładowarka teleskopowa Manitou MLT 735-120 LSU | Obrazek 9 - Machineryline
Ładowarka teleskopowa Manitou MLT 735-120 LSU | Obrazek 10 - Machineryline
Ładowarka teleskopowa Manitou MLT 735-120 LSU | Obrazek 11 - Machineryline
Ładowarka teleskopowa Manitou MLT 735-120 LSU | Obrazek 12 - Machineryline
Ładowarka teleskopowa Manitou MLT 735-120 LSU | Obrazek 13 - Machineryline
Ładowarka teleskopowa Manitou MLT 735-120 LSU | Obrazek 14 - Machineryline
Ładowarka teleskopowa Manitou MLT 735-120 LSU | Obrazek 15 - Machineryline
Ładowarka teleskopowa Manitou MLT 735-120 LSU | Obrazek 16 - Machineryline
Ładowarka teleskopowa Manitou MLT 735-120 LSU | Obrazek 17 - Machineryline
Ładowarka teleskopowa Manitou MLT 735-120 LSU | Obrazek 18 - Machineryline
Ładowarka teleskopowa Manitou MLT 735-120 LSU | Obrazek 19 - Machineryline
Ładowarka teleskopowa Manitou MLT 735-120 LSU | Obrazek 20 - Machineryline
Ładowarka teleskopowa Manitou MLT 735-120 LSU | Obrazek 21 - Machineryline
Interesuje Cię ogłoszenie?
Poprosić o dodatkowe zdjęcia
1/21
28 500 €
Cena brutto, VAT – 20%
≈ 124 700 zł
23 750 €
Cena netto
Powiadom mnie, gdy cena się zmieni
Marka: Manitou
Rocznik: 2011
Przepracowane: 13 144 m/g
Ładowność: 3 500 kg
Wysokość podnoszenia: 6,9 m
Lokalizacja: Ukraina7866 km od Ciebie
Data zamieszczenia: 21 paź 2026
Machineryline ID: WX52427
Osie
Liczba osi: 2
Dodatkowa komplektacja
Łyżka
Stan
Stan: używane
Dodatkowy opis
Kolor: czerwony

Dodatkowy opis — Ładowarka teleskopowa Manitou MLT 735-120 LSU

Manitou MLT 735-120 LSU — 2011 рік

Телескопічний навантажувач Manitou MLT 735-120 LSU
Рік випуску: 2011
Напрацювання: 13 144 мотогодини
Стан: готовий до роботи ( можливі мінімальні передсезонні роботи )

? Технічний стан:

проведено капітальний ремонт коробки передач у вересні 2026 року;
дилерське обслуговування;
технічно справний;
готовий до роботи без додаткових вкладень;
регулярно обслуговувався.

⚙️ Основні характеристики:

вантажопідйомність — до 3 500 кг;
максимальна висота підйому — близько 6,9 м;
телескопічна стріла;
повний привід;
4 режими керування колесами;
двигун Perkins;
гідравліка LSU;
трансмісія з гідротрансформатором.

За заводськими характеристиками MLT 735 T LSU має вантажопідйомність 3,5 т, висоту підйому 6,9 м та максимальний виліт близько 3,9 м.

Переваги:
✅ капремонт КПП — 09/2026
✅ дилерське обслуговування
✅ 13 144 м/г
✅ готовий до експлуатації
✅ надійна та універсальна машина для господарства
✅ ківш додається


Можливий торг біля машини.

Телефонуйте — надам додаткові фото, відео роботи та детальну інформацію.
Poproś o dodatkowe informacje
Ważne
Opis został przygotowany przez sprzedającego. Prosimy o zweryfikowanie wszystkich informacji bezpośrednio u sprzedającego.
Jak bezpiecznie dokonać zakupu
Porady dotyczące bezpieczeństwa
Sprawdź dealera

Jeśli zdecydowałeś się na zakup pojazdu w niskiej cenie, upewnij się że konwersujesz z prawdziwym dealerem. Dowiedz się czegoś więcej o właścicielu pojazdu. Jeden ze sposobów oszustwa – podać się za realnie istniejącą firmę. Gdy podejrzewasz oszustwo, zgłaszaj je w formularzu kontaktowym dla przeprowadzenia dodatkowej kontroli.

Sprawdź cenę

Zanim dokonasz zakupu, uważnie zapoznaj się z kilkoma ofertami sprzedaży, aby poznać średnią wartość wybranego modelu. Jeśli cena wybranej przez Ciebie oferty jest znacznie niższa od analogicznych ogłoszeń, warto się zastanowić. Znacząca różnica w cenie może świadczyć o ukrytych defektach lub o próbie oszustwa przez sprzedającego.

Nie kupuj pojazdu, którego cena znacznie różni się od średniej ceny za analogiczny sprzęt.

Nie zgadzaj się na płacenie zadatku za towar. W razie wątpliwości nie bój się pytać o szczegóły dotyczące ogłoszenia, poprosić o dodatkowe zdjęcia i dokumenty pojazdu. Sprawdzaj ich poprawność i zadawaj dodatkowe pytania.

Wątpliwy zadatek

Najbardziej rozpowszechniony typ oszustwa. Nieuczciwi sprzedawcy mogą prosić o wpłatę zadatku dla "rezerwacji" twojego prawa na zakup pojazdu. W ten sposób oszuści gromadzą duże kwoty i znikają, przestają odbierać telefon.

Taki typ oszustwa może składać się z:
  • Transfer zadatku na kartę
  • Nie wpłacaj zadatku bez dokumentów, które miały by potwierdzić przekazanie środków, jeśli podczas współpracy sprzedający wzbudza podejrzenia.
  • Transfer na konto "zaufanej osoby"
  • Podobna prośba powinna wzbudzić podejrzenia, prawdopodobnie konwersujesz z oszustem.
  • Transfer na konto firmy o podobnej nazwie
  • Bądź czujny, oszuści mogą maskować się pod znane firmy, wprowadzając nieznaczne zmiany do nazwy. Nie przesyłaj środków jeśli nazwa firmy wzbudza podejrzenia.
  • Podstawienie własnych danych do przelewu w fakturze realnej firmy
  • Zanim zrealizujesz płatność, upewnij się o prawdziwości podanych danych do przelewu i czy na pewno należą do tej firmy.
Znalazłeś oszusta?
Powiadom nas
Porady dotyczące bezpieczeństwa
Podobne ogłoszenia
35 000 € ≈ 153 200 zł
Ładowarka teleskopowa
2008
13 500 m/g
Moc 101 KM (74 kW) Ładowność 3 100 kg Paliwo diesel Prędkość 35 km/h Wysokość podnoszenia 7 m Długość wideł 1,2 m Pojemność łyżki 2,5 m³
Ukraina, Poltava
TOV "Agrobudivelniy Alyans Astra"
Kontakt z dealerem
43 000 USD ≈ 167 800 zł ≈ 38 340 €
Ładowarka teleskopowa
2013
10 060 m/g
Moc 101 KM (74 kW) Ładowność 3 500 kg Paliwo diesel Prędkość 40 km/h Wysokość podnoszenia 7 m Długość wideł 1,2 m
Ukraina, Chernihiv
TOV "Agrobudivelniy Alyans Astra"
Kontakt z dealerem
33 000 € ≈ 144 400 zł
Ładowarka teleskopowa
2008
12 986 m/g
Moc 75 KM (55.13 kW) Ładowność 3 000 kg Wysokość podnoszenia 10 m
Ukraina
Kontakt z dealerem
Zamów subskrypcję nowych ogłoszeń z tego działu
ładowarki teleskopowe Manitou rocznik: od 2008 do 2014
Klikając tutaj, zgadzasz się z naszą polityką prywatności i regulaminem.
34 800 € ≈ 152 300 zł
Ładowarka teleskopowa
2008
4 500 m/g
Ładowność 3 500 kg Wysokość podnoszenia 14 m
Ukraina, Kyiv
AGROSNAB UKRAYiNA
Kontakt z dealerem
2 478 € / mies
Ładowarka teleskopowa
2012
5 000 m/g
Moc 100.68 KM (74 kW) Ładowność 4 000 kg Paliwo diesel Prędkość 30 km/h Typ masztu trzyczęściowa Wysokość podnoszenia 17 m Długość wideł 1,2 m
Ukraina, s.Belogorodka
NovaRent
Kontakt z dealerem
46 500 € ≈ 203 500 zł
Ładowarka teleskopowa
2010
6 000 m/g
Ukraina, Kyiv
AGROSNAB UKRAYiNA
Kontakt z dealerem
40 900 USD ≈ 159 600 zł ≈ 36 470 €
Ładowarka teleskopowa
2008
7 880 m/g
Moc 122.45 KM (90 kW) Typ masztu teleskopowy
Ukraina
Evropa Avto
Kontakt z dealerem
Cena na żądanie
Ładowarka teleskopowa
2010
4 890 m/g
Ładowność 3 100 kg Paliwo diesel Typ masztu teleskopowy Wysokość podnoszenia 7 m Pojemność łyżki 2,5 m³
Ukraina, Poltava
OOO "AGRO-ALYaNS"
Kontakt z dealerem
Cena na żądanie
Ładowarka teleskopowa
2012
10 733 m/g
Ładowność 4 000 kg Wysokość podnoszenia 8 m
Ukraina, Zolochiv
Gavryshkiv B.I. ChP
Kontakt z dealerem
Cena na żądanie
Ładowarka teleskopowa
2010
6 300 m/g
Euro 3
Moc 150 KM (110 kW) Ładowność 4 000 kg Zawieszenie hydrauliczna Paliwo diesel Prędkość 30 km/h Typ masztu poczwórny Wysokość podnoszenia 25 m Długość wideł 1,5 m Szerokość wideł 15 mm
Ukraina, Uzhhorod
Mihaylo Cugorka
Kontakt z dealerem
43 500 USD ≈ 169 800 zł ≈ 38 790 €
Ładowarka teleskopowa
2011
Euro 2
Moc 120 KM (88 kW) Ładowność 3 500 kg Prędkość 35 km/h
Ukraina, m.Lutsk
SPEC TEH
Kontakt z dealerem
52 100 € ≈ 228 000 zł
Ładowarka teleskopowa
2011
2 300 m/g
Ukraina, Chernivtsi
Aleanda
Kontakt z dealerem
3 389 € / mies
Ładowarka teleskopowa
2013
4 400 m/g
Euro 6
Moc 101 KM (74 kW) Ładowność 4 000 kg Paliwo diesel Prędkość 35 km/h Typ masztu trzyczęściowa Wysokość podnoszenia 17 m Długość wideł 1,25 m Szerokość wideł 120 mm
Ukraina, s.Belogorodka
NovaRent
Kontakt z dealerem
45 000 USD ≈ 175 600 zł ≈ 40 120 €
Ładowarka teleskopowa
2016
4 900 m/g
Moc 95 KM (69.83 kW) Ładowność 3 200 kg Paliwo diesel Prędkość 40 km/h Wysokość podnoszenia 7 m Długość wideł 1,2 m Pojemność łyżki 2 m³
Ukraina, Chernihiv
TOV "Agrobudivelniy Alyans Astra"
Kontakt z dealerem
33 300 € ≈ 145 700 zł
Ładowarka teleskopowa
2013
3 209 m/g
Ładowność 3 200 kg Paliwo diesel
Ukraina, Petropavlivska Borshchahivka
Volteh TOV
Kontakt z dealerem
52 000 € ≈ 227 600 zł
Ładowarka teleskopowa
2011
3 391 m/g
Ukraina, Chernivtsi
EUROPE ALEANDA & K OÜ
Kontakt z dealerem
37 500 USD ≈ 146 300 zł ≈ 33 440 €
Ładowarka teleskopowa
2006
9 000 m/g
Euro 2
Ładowność 4 500 kg Paliwo diesel Wysokość podnoszenia 8 m
Ukraina, m.Lutsk
SPEC TEH
Kontakt z dealerem
31 500 € ≈ 137 900 zł
Ładowarka teleskopowa
2005
6 500 m/g
Ukraina, Kyiv
AGROSNAB UKRAYiNA
Kontakt z dealerem
Cena na żądanie
Ładowarka teleskopowa
2014
5 100 m/g
Moc 75 KM (55.13 kW) Ładowność 3,2 kg Paliwo diesel Typ masztu teleskopowy Wysokość podnoszenia 7 m Pojemność łyżki 2,5 m³
Ukraina, Poltava
OOO "AGRO-ALYaNS"
Kontakt z dealerem
34 000 € ≈ 148 800 zł
Ładowarka teleskopowa
2006
10 000 m/g
Moc 100 KM (73.5 kW) Ładowność 4 000 kg Paliwo diesel Prędkość 15 km/h Typ masztu teleskopowy Wysokość podnoszenia 12 m Długość wideł 1,2 m Pojemność łyżki 1 m³
Ukraina, s.Belogorodka
NovaRent
Kontakt z dealerem